Start Lektura obowiązkowa
The News
Witaj w serwisie
Odkryj wszystkie zagadki skutecznego marketingu!


marketingWitaj w serwisie poświęconym marketingowi. Znajdziesz tu mnóstwo porad i wskazówek dotyczących najważniejszych zagadnień marketingu. Pomogą Ci one właściwie kształtować wizerunek firmy i jej produktów w dzisiejszym otoczeniu rynkowym.

Zebraną tu wiedzę prezentujemy w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Wszystko po to, by pokazać Ci, że marketing to naprawdę pestka!

Dziś bez właściwej polityki marketingowej firmy, produktu czy osoby trudno odnieść sukces. Nie każdy jednak "czuje" marketing - jest w nim tyle zasad, działań a nawet słów, które wydają się być niezrozumiałe, tajemnicze lub niepotrzebne. Czasem wstyd się przyznać, że nie wiemy, co oznacza skrót CI albo jak się robi SWOT-a. Serwis marketing to pestka powstał, by pomagać przedsiębiorcom i pracownikom działów marketingu w zrozumieniu, czym naprawdę jest marketing dla ich firmy.

Serwis jest stale rozbudowywany - codziennie pojawia się w nim nowa porcja wiedzy. Odwiedzaj tę stronę często i sprawdzaj nowości! Możesz także zarejestrować się w serwisie - będziesz cyklicznie otrzymywać newsletter z najciekawszymi informacjami i poradami.


Zapraszamy Cię do fascynującej wędrówki po świecie marketingu i życzymy spektakularnych wyników w działaniach marketingowych!

 


Sonda

Jaki dział Cię interesuje najbardziej?
 

Odwiedzają nas

Odwiedza nas 12 gości